Účinná pomoc proti průjmu

tammex

Průjmová onemocnění patří mezi nejčastější projevy poruch trávicího traktu a týkají se všech věkových kategorií. Jejich příčinou mohou být infekce, nevhodná strava (např. nadměrná konzumace umělých sladidel), stres nebo užívání některých léků (např. antibiotik).

Pokud tyto obtíže trvají pouze několik dní, jedná se o akutní průjem, jsou-li dlouhodobější, mluvíme o chronickém onemocnění.

Řešení pro celou rodinu

Účinnou a rychlou pomoc při problémech s akutním i chronickým průjmem představují nové zdravotnické prostředky Tammex Family a Tammex Family Plus, které jsou dostatečně účinné pro dospělé a zároveň šetrné pro děti. Jejich základem je látka diosmektit, což je přírodní jíl, který dokáže pohlcovat tekutiny ze střeva, zvyšovat konzistenci stolice a zpomalovat vyprazdňování. Přitom na sebe váže a vylučuje bakterie, viry a toxiny, chrání střevní stěny a pomáhá obnovovat střevní flóru a předcházet dehydrataci organizmu.

Který si vybrat?

Oba nové zdravotnické prostředky jsou určené k léčbě akutního i chronického průjmu, každý z nich je navíc něčím specifický. Máte-li v rodině malé děti, bude se vám hodit Tammex Family, který mohou užívat už děti od 1 roku věku. Je tedy ideálním řešením pro celou rodinu.

Výhodou druhého přípravku Tammex Family Plus je složení obohacené o patentovanou kombinaci prebiotické vlákniny. Je určený dospělým a dětem od 6 let a pomáhá obnovovat zdravou střevní flóru. Jeho účinky proto oceníte také v době užívání antibiotik.

Oba přípravky jsou k dostání v praktických sáčcích, z nichž snadno a rychle připravíte léčivý nápoj a které můžete vzít kamkoli s sebou.

Ověřený účinek

Proti-průjmových přípravků najdete na trhu celou řadu. Je však důležité si uvědomit, že ne všechny přípravky zastavují a léčí průjem různého původu, a že jsou zcela bez nežádoucích účinků. Zdravotnické prostředky Tammex jsou díky svému účinku v léčbě průjmu a absenci nežádoucích účinků doporučovány Českou gastroenterologickou společností.