Umístění manžety je důležité! Intelli manžeta to usnadňuje

Omron1

Nepřesné měření krevního tlaku je často způsobeno nesprávným umístěním manžety. Během průzkumu trhu, studie Perleberg v Itálii a Velké Británii 2014, se ukázalo, že 1 ze 3 lidí si měří nesprávně krevní tlak v důsledku chybné pozice standardní manžety na paži.

Také se prokázalo, že správné umístění manžety je často podceňovanou chybou. Standardní manžety musejí být umístěny přesně proti tepně na horní části paže, aby se snížilo riziko nepřesného měření.

Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky

Nová Intelli manžeta u tonometru OMRON má vetší snímací plochu, proto je prakticky nemožné její nevhodné umístění. Jakákoliv pozice je možná. Žádný problém je-li hadička 180 stupňů od tepny. Výsledky jsou vždy přesné.

Klinicky ověřeno!

OMRON M6 Comfort s Intelli manžetou v různých pozicích proti manuálnímu měření rtuťovým lékařským tonometrem – studie Dr. G. Bilo, Itálie. Intelli manžeta pomáhá přesnému měření krevního tlaku v domácích podmínkách, proto se lékaři při diagnostice a léčbě hypertenze na takto změřené hodnoty mohou spolehnout.

Omron

OMRON INTELLI manžeta přináší unikátní uživatelské výhody:

  • 360° PŘESNOST – vysoce přesného měření je dosaženo v jakékoliv pozici manžety okolo paže
  • Plné pokrytí – snímací plocha Intelli manžety pokrývá celý obvod paže
  • Flexibilita – variabilní rozměr manžety je vhodný pro různé velikosti paží u dospělých osob
  • Snadné použití – díky tvarované konstrukci je připnutí manžety na paži snadné a rychlé

Intelli manžeta pomáhá přesnému měření krevního tlaku v domácích podmínkách, proto se lékaři při diagnostice a léčbě hypertenze na takto změřené hodnoty mohou spolehnout. Manžeta OMRON Intelli cuff prokazatelně pomáhá odstraňovat velké množství chyb vzniklých při domácím měření. Zvyšuje celkovou přesnost výsledku a dodává jim vetší spolehlivost pro diagnostiku a léčbu vysokého krevního tlaku.

Unikátní Intelli manžetou jsou vybaveny pouze tonometry: OMRON M6 Comfort Intelli a OMRON M3 Comfort. Více na www.omron-intelli.cz.