Užijte si léto naplno, bez trápení s intimními partiemi

Dámy, přichází léto! Ale POZOR, sezóna koupání a slunění jde ruku v ruce s výskytem ženských gynekologických problémů, jako jsou infekce, plísně nebo záněty. Víme jak na ně. Nezapomínejte však, že nejúčinnější je včasná prevence.

STOP opakující se vaginální mykóze

Mezi nejběžnější ženskou komplikaci patří kvasinková infekce (vaginální mykóza). Způsobují ji kvasinky rodu Candida albicans, které jsou naší přirozenou součástí, ovšem velmi snadno se mohou vlivem změny vaginálního pH přemnožit v intimních partiích. Jejich zvýšený výskyt doprovází svědění a pálení v oblasti genitálií, bolest při močení a pohlavním styku nebo také bílý výtok.

S touto infekcí se pravidelně potýká spousta žen, proto vám přinášíme několik rad, na které byste v létě neměly zapomenout:

 1. Buďte v suchu

  Kvasinky se rády množí ve vlhkém prostředí. Zamyslete se proto pokaždé, když si nepřevléknete mokré plavky nebo ležíte na mokrém ručníku, a přibalte si raději s sebou na koupaliště náhradní bikiny.

 2. Nechte své tělo dýchat

  Příliš těsné oblečení je sice sexy, ale mykózy, které může vyvolat, přitažlivé nejsou. Stejně tak za jejich vznik může i neprodyšné oblečení. V létě tedy raději noste volné oblečení, které nedrží v intimních partiích pot, a elastické materiály vyměňte za bavlnu.

 3. Opatrně při koupání

  Hlavní pravidlo zní: nekoupejte se ve vodě, která není čistá nebo má barvu rozkvetlé louky. Po každém koupání se osprchujte. K intimní hygieně nepoužívejte sprchový gel nebo příliš parfémovaná mýdla, ale speciální přípravky, které jsou určené pro mytí intimních partií a nenarušují přirozené vaginální pH.

 4. Přírodní síla konopí

  Pokud si chcete vychutnat všechny prázdninové radovánky v klidu, dejte na prevenci. Přírodní mycí emulze Intime, speciálně vyvinutá pro ošetřování a mytí intimních partií, je vhodným pomocníkem v boji s kvasinkovou infekcí.

  Intime 200ml (1)Přírodní receptura, ve které figuruje zvláčňující konopný olej, grepová semínka, tymián, rozmarýn a šalvěj, nenarušuje přirozené prostředí sliznic, má mírně kyselé pH a při dlouhodobé péči upravuje celkový stav sliznice. Zároveň omezuje nepříjemné pocity svědění, pálení a je vhodná jako prevence proti opakujícím se vaginálním mykózám.

  Intime je bez parfémů a barviv, a proto je vhodná pro každodenní hygienu i během těhotenství.

  Intime získala díky svému složení značku CPK® – Certifikovaná přírodní kosmetika.  ZAKOUPITE ZDE.

  Vyhněte se nepříjemným mykózám a užijte si léto bez komplikací.