Velká soutěž s Phillips Sonicare o sonické kartáčky a ústní sprchu

soutez philips sonicare blog

Zapojte se do do Velké soutěže s Philips Sonicare o sonické kartáčky a ústní sprchu. Stačí, když nám v termínu od 27.11. do 3.12.2017 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku.

O co budete soutěžit?

1.místo: Philips Sonicare HealtyWhite +

Každý den si bezpečně zkrášlujte úsměv, aniž byste se museli vzdát milovaných jídel a nápojů, které zuby zbarvují! Je dokázáno, že sonický zubní kartáček Philips Sonicare odstraňuje až o 100 % více skvrn za pouhý 1 týden a pomáhá vám tak k bělejším zubům

2.místo: Philips Sonicare AirFloss Ultra

Přístroj Philips Sonicare AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezi zuby. AirFloss Ultra lze používat s ústní či obyčejnou vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.**

3.místo: Philips Sonicare for Kids

držte zájem dětí během čištění zubů. Technologie Bluetooth® propojuje sonický kartáček Philips Sonicare For Kids se zábavnou aplikací v telefonu nebo tabletu a motivuje děti k samostatnému, lepšímu a delšímu čištění. Děti se tak baví a získávají zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Lze s Philips Sonicare AirFloss Ultra prostřikovat také manuálně?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *