Velká soutěž s Phillips Sonicare o sonické kartáčky a ústní sprchu

soutez philips sonicare blog

Zapojte se do do Velké soutěže s Philips Sonicare o sonické kartáčky a ústní sprchu. Stačí, když nám v termínu od 27.11. do 3.12.2017 odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku.

O co budete soutěžit?

1.místo: Philips Sonicare HealtyWhite +

Každý den si bezpečně zkrášlujte úsměv, aniž byste se museli vzdát milovaných jídel a nápojů, které zuby zbarvují! Je dokázáno, že sonický zubní kartáček Philips Sonicare odstraňuje až o 100 % více skvrn za pouhý 1 týden a pomáhá vám tak k bělejším zubům

2.místo: Philips Sonicare AirFloss Ultra

Přístroj Philips Sonicare AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezi zuby. AirFloss Ultra lze používat s ústní či obyčejnou vodou a klinické studie prokázaly, že zdraví dásní prospívá stejně jako zubní nit.**

3.místo: Philips Sonicare for Kids

držte zájem dětí během čištění zubů. Technologie Bluetooth® propojuje sonický kartáček Philips Sonicare For Kids se zábavnou aplikací v telefonu nebo tabletu a motivuje děti k samostatnému, lepšímu a delšímu čištění. Děti se tak baví a získávají zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Lze s Philips Sonicare AirFloss Ultra prostřikovat také manuálně?

Odpověď na soutěžní otázku nám posílejte na FB pod příspěvek do komentáře. Před odesláním zprávy si přečtěte pravidla soutěže.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *