Vitamín C

vitamín C

Chlad působí nejen na kosterní a svalový systém člověka, ale také na aktivitu imunitního systému. Spolu s větrem tento systém posiluje. Zároveň napomáhají množení virů a bakterií. S příchodem prvních chladných dnů začíná stoupat počet chorob z nachlazení.

Tehdy přicházejí i chřipkové epidemie a v zimních měsících máme nejvyšší pravděpodobnost, že se také nakazíme. Additiva vitamin C 1000 mg šumivé tablety obsahují kyselinu askorbovou (vitamin C), která je nutným doplňkem výživy.

Zasahuje do oxido-redukčních procesů v organizmu, zvyšuje fyzickou výkonnost a odolnost proti infekcím. Přípravek je určen k léčbě a pro předcházení nedostatku vitaminu C v organizmu.

Na doporučení lékaře se užívá zejména při infekcích horních cest dýchacích, při chřipkových a jiných infekcích, v těhotenství i v období kojení a u dětí od 3 let věku. V době zvýšených nároků organizmu u mladistvých a starších osob, u sportovců, při nadměrné fyzické a duševní zátěži, u kuřáků a při rekonvalescenci je možno užívat přípravek bez lékařského předpisu podle doporučeného dávkování.

Addit

Léčiva. Čtěte pozorně příbalový leták.
Více na: www.additiva.cz