Víte, po čem ženy touží? Překvapte je na Vánoce!

revitalon winter drink 2 IG post 2048x2048 px

Mít krásné vlasy je snem každé ženy. Která by nechtěla vypadat jako miss? Miss Supranational Tereza Vlčková prozrazuje svůj recept – kromě péče o vlasy myslí i na jejich výživu, která je pro kvalitu vlasů nesmírně důležitá. Sází na komplexní doplněk stravy Revitalon Forte a vy můžete také. V dárkovém balení se navíc bude vyjímat i pod vánočním stromkem.

Kouzlo krásných a silných vlasů spočívá v jejich výživě. Když nemají dostatek potřebných látek, mohou se třepit, padat, být splihlé nebo mastné. Je to stejné jako s námi – když ošidíme svůj jídelníček a budou nám chybět stavební látky, energie, ale i vitaminy nebo minerální látky, nebudeme se cítit dobře. A možná byste se divili, kolik toho vlasy potřebují…

Co mají vlasy rády

Aminokyseliny, vitaminy skupiny B, vitamin C, železo, zinek, měď, selen nebo rostlinné extrakty. To všechno vlasům prospívá a dodává jim sílu přímo od kořínků. A to všechno mohou každý den dostat díky jedné kapsli Revitalonu Forte, komplexního doplňku stravy s 18 účinnými látkami.

  • Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny bílkovin, které tvoří strukturu vlasů.
  • Vitamin B7 neboli biotin přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky.
  • Měď mimo jiné přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.
  • Zinek, selen a extrakt z přesličky pomáhají ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky.
  • Vitamin B6 se podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.
  • Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu, látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.
  • Pivovarské kvasnice obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.
  • Extrakt z kopřivy se doporučuje užívat při problémech s vlasy.

3D_revitalon_90_kapsli+turban_LR

Co mají ženy rády

Kromě krásných a silných vlasů ženy potěší i překvapení a dárky. Revitalon Forte v dárkovém balení tak splní přání každé ženy. Kromě tříměsíční kúry obsahuje i turban na vysoušení vlasů od módní návrhářky Zuzany Bottkové.

Na výběr je ale i výhodné balení s měsíční kúrou zdarma nebo 30kapslové balení pro měsíční výživu vlasů. Jak dokazují reálné zkušenosti mnoha žen, výsledek stojí za to!