Vyberte multivitamín od Viridianu pro každého z rodiny

V současné době plné spěchu a stresu, kdy tělo často nezvládá odpočívat a vstřebávat dostatek živin ze stravy, může správný multivitamínový doplněk pomoci každému z nás. Zejména v podzimním a zimním období jde o velkou podporu v prevenci chřipek, nachlazení, i jiných nemocí, co na nás v tomto období útočí.

Značka Viridian nabízí široké spektrum etických  multivitaminových a multiminerálových doplňků, z nichž si vybere každý.  Proč etických? Protože tyto vitamíny jsou bioaktivní a neobsahují žádné syntetické balastní složky a umělá pojiva. Pojďme se na ně podívat.

High Five Multivitamin & Mineral Formula

Vlajková loď Viridianu vhodná na každý den pro muže i ženy od 15 do 65. Pokud chcete posílit celkovou kondici organismu, imunitu, máte náročnější zaměstnání, jste ve stresové situaci, špatně spíte, cítíte se vyčerpaní nebo vyhaslí, je High Five určen právě pro vás. Vyplatí se jej užívat, i pokud kouříte nebo si pravidelně dopřáváte alkoholické nápoje.

40+ Woman Multivitamin

Komplex vitamínů, minerálů a rostlinných látek (celkem jich je 36) zaměřený na podporu specifických potřeb žen po dosažení čtyřiceti let věku. Jde především o hormonální rovnováhu, fyzický i psychický stav, vzhled a imunitu.

Pregnancy Complex

Pregnancy Complex je sestavený speciálně pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení. Toto období má vliv na celoživotní fyzickou i duševní kondici, je tedy velmi důležité, aby maminky přijímaly všechny důležité mikroživiny. Složení Pregnancy Complexu navrhli odborníci na mateřskou a dětskou výživu tak, aby tento požadavek bezezbytku splnil.

65+ Multi

Trápí babičku nebo dědečka nespavost, únava, špatné zažívání, jsou často nachlazení nebo mají jiné problémy? Zkuste jim pořídit jako dárek komplex 65+ Multi. Po dvou měsících užívání pocítí posílenou vitalitu, zlepšení nálady i kondice.

Multi Phyto Nutrient Complex

Extrémně silný doplněk stravy zaměřený především na posílení imunity a podporu při skutečně nadměrné fyzické a psychické zátěži. Obsahuje široké spektrum látek se silnými antoxidačními vlastnostmi. Včetně nejsilnějšího antioxidantu glutathionu, proanthokyanidinů z hroznového semínka a kůry borovice, komplexu karotenoidů a řady dalších látek.

Sports Multi

Pravidelná sportovní zátěž vystavuje tělo tzv. oxidačnímu stresu,který v něm spouští zánětlivé procesy. Sports Multi obsahuje komplex látek podporujících regeneraci a sestavených speciálně tak, aby byly nápomocny tělu při velké sportovní zátěži.

Viridikid Multi

Multivitamín a multiminerál pro děti od 3 do 14 let upravený dávkováním tak, aby vyhovoval potřebám dětského organismu.Doplněk je v malých kapslích, které dětem usnadňují polykání.