Výživové doplňky značky UNILACT jsou plné vlákniny

 

čokol

Co všechny mají tyto výživové doplňky společného? Jejich základ tvoří 4 hlavní složky – vláknina, Chlorella, Probiotické bakterie a Vitamin C.

Jsou tedy výborným pomocníkem pro:
– TRÁVENÍ
– IMUNITU
– REDUKČNÍ DIETU
– KREVNÍ OBĚH
– HLADINU CHOLESTEROLU A CUKRU V KRVI

Doplňky značky Unilakt vyrábí česká společnost HM Harmonie, která je na trhu již 20 let.

Vláknina obsažená v Unilaktu

Směs vláknin tvoří více jak 50 % výrobku. Dietní vláknina, nebo také jinak nazývaná rozpustná vláknina je tvořena především pektinem. Význam této rozpustné vlákniny spočívá především v příznivém vlivu na metabolizmus GLUKÓZY a cholesterolu.
– Je opakovaně potvrzeno, že přítomnost pektinu vede k pomalejšímu vstřebávání glukózy. Velmi pozitivní efekt má u diabetiků. 
– Podobně je příznivý vliv vláknin popisován i u nemocných s vysokou hladinou CHOLESTEROLU. Teorií, proč k tomuto dochází je několik, důležitá je však skutečnost, že jedinci konzumující pravidelnou vlákninu mají nižší hladinu cholesterolu v krvi. S tím pochopitelně pak klesá riziko urychlených sklerotických změn, které se u srdce projevují zejména jako infarkt nebo angina pectoris, u mozkových cév pak jako mozkové cévní příhody se všemi důsledky. 

-Třetí důležitou vlastností vláknin je skutečnost, že se ze střeva nevstřebává, váže na sebe ve střevě vodu a tím působí proti zácpě. Rizika, která jsou spojena s chronickou zácpou jsou dostatečně známá, patří k ním také zvýšené riziko vzniku nádorů tlustého střeva.

Řasa Chlorella

Třetí důležitou složkou je řasa Chlorella, která tvoří 1 % hmoty výrobku. Chlorella dodává tělu chybějící látky a vitaminy, posiluje imunitní systém, upravuje střevní vylučování a díky CGF (Chlorella růstový faktor) urychluje obnovuje a růst buněk.
Obsahuje velké množství betakarotenu, vitaminu B1(thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B6 (pyridoxin), B12 (kobalamin), vitaminu C, biotinu, kyseliny listové, vitaminu E a řadu minerálů (fosfor,draslík,hořčík,vápník,železo atd) a stopových prvků.

Právě řasa chlorella podtrhuje v Unilaktu význam vlákniny.
– Blahodárně působí na zažívací trakt a má mimořádnou schopnost vázat těžké kovy.
– Významně se podílí jako podpůrná léčba gynekologických potíží, působí kladně při infekcích včetně zánětu horních cest dýchacích.
– Působí jako antioxidant.

Probiotické bakterie

Tyto bakterie žijí ve střevě člověka, jsou pro něj potřebné pro zpracování odpadních produktů, vytvářejí však také některé vitamíny, např. vitamín K, při jehož nedostatku se objevuje zvýšená krvácivost.
Správné zpracování odpadových produktů, konkrétně stolice je důležité především proto, aby ve střevě nevznikalo nadměrné množství látek, které mohou střevo dráždit a napomáhat tak ke vzniku nádorů tlustého střeva.

Víme, že přítomnost dostatečného množství vhodných střevních mikrobů vede ke zvýšení imunitního systému, u jedinců dostatečně zásobených bývá menší počet různých infekcí, zejména horních cest dýchacích.

Vitamín C

Poslední složkou je vitamín C. O významu a potřebě vitamínu C snad není nutno hovořit. Je součástí důležitého antioxidačního systému.
Snad je vhodné jen připomenout, že u kuřáků je potřeba vitamínu C přibližně trojnásobná, to znamená, že při denní doporučené dávce 60 mg, to bude u kuřáka již nejméně 180 mg/den.

Pro koho jsou tyto doplňky vhodné?

  • pro všechny, kteří chtějí podpořit své trávení, imunitu nebo zmírnit pocity hladu. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 3 let.

Dávkovaní

Užívá se až 15 tablet denně, které jsou rozděleny do 2-3 dávek. Při redukčních dietách je vhodné zvýšené dávkování. Důležitý je dostatečný příjem tekutin po celou dobu užívání.

Obdarujte vaše blízké vánočním balíčkem, ve kterém je 900 tablet Unilaktu + termohrnek zdarma v pěkném balení.

balicek

Další výživové doplňky Unilakt:

UNILAKT čoko

– mají výbornou čokoládovou chuť!
Na výběr je balení 150g, 300g, 600g
Recenze od ostatních zákazníků

UNILAKT škorice

– Dodává Unilaktu příjemná chuť, podporuje trávení a zabraňuje nadýmání.
– Napomáhá cirkulaci krve a zlepšuje krevního oběhu
Na výběr je balení 150g, 300g, 600g + vánoční balení s termohrnkem
-Recenze od ostatních zákazníků

UNILAKT KLASIC

– bez příchutě. Na výběr je balení 150g, 300g, 600g
-Recenzee od ostatních zákazníků