Vyzkoušejte čaje s pohádkovým příběhem!

Pohádky

Možná jste se již na pultech lékáren či zdravých výživ setkali s našimi výrobky a měli možnost je vyzkoušet a zařadit se mezi naše příznivce. Pokud však ještě naše výrobky neznáte, rádi bychom Vám zde představili část našeho výrobního sortimentu určeného pro děti.

Protože vnímáme požadavky maminek na bezpečnou a kvalitní stravu pro jejich děti jako prvořadé, vytvořili jsme pro ně kolekci bylinných a ovocných čajů v BIO kvalitě. Označení BIO nesou potraviny vyrobené z plodin vypěstovaných podle zásad ekologického zemědělství, tedy bez použití umělých hnojiv a bez ošetření pesticidy.

Celý výrobní postup je pravidelně ověřován v certifikačním procesu pod dohledem úředně uznávané kontrolní organizace, včetně odběru vzorků a laboratorních zkoušek. Pojem BIO však neznamená jen kvalitní a čisté potraviny, představuje také šetrný přístup k životnímu prostředí, a tím větší zodpovědnost naší generace vůči těm budoucím.

Všechny naše dětské čaje byly posouzeny a schváleny Českou pediatrickou společností, která také určila věk dětí, pro které jsou jednotlivé bylinné směsi vhodné. Pití čajů lze doporučit jako vhodnou alternativu k podpoře pitného režimu dětí všech věkových kategorií.

oprava pruduskovy

V naší nabídce najdete čaje určené pro děti od nejútlejšího věku. Apotheke BIO Heřmánkový čaj a Apotheke BIO Fenyklový čaj můžete v případě potřeby podávat dětem již od 1. týdne věku. Ostatní bylinné čaje jsou pak vhodné pro děti od 6. či 9. měsíce, případně od 1 roku. Věkové zařazení je vždy přehledně uvedeno na čelní straně krabičky.

Mezi naše další výrobky určené pro děti patří čaje a bylinné sirupy se známou postavičkou Krtečka na obalu. Jedná se o dětmi velmi oblíbené a chuťově vyvážené bylinné a ovocné směsi. Najdeme zde bylinný čaj Na imunitu, Na dýchací cesty a Průduškový i několik ovocných čajů. Krtečkovy čaje můžeme v případě potřeby doplnit užíváním Krtečkových bylinných sirupů, k jejichž přípravě se používá třtinový cukr a většina z nich je v BIO kvalitě.