Vyzkoušejte i Vy originál ze Švýcarska!

Cemio KAMZÍK® jako jediný na českém trhu obsahuje kombinaci nativního kolagenu typu I, nativního kolagenu typu II a vitaminu C, který napomáhá správné tvorbě kolagenu v kloubech, vazech, šlachách i chrupavkách.

kamzikCo můžeme dělat pro své klouby?

K udržení zdravé funkce kloubů je zapotřebí několika faktorů, které se dají shrnout pod pojem zdravý životní styl. Jedním z faktorů je udržování přiměřené hmotnosti, aby pohybový aparát nebyl nadměrně zatěžován nadváhou. S tím je spojený přiměřený pohyb. Mezi nejvhodnější a nejšetrnější patří plavá­ní, chůze nebo jízda na kole. Pohyb je pro klouby vhodný také kvůli tomu, že kosti se vyživují právě tehdy, když se hýbeme. Pro udržení přiměřené hmotnosti je vhodné dodržovat i vyvá­žený jídelníček, který můžeme doplnit kloubním přípravkem, jakým je například Cemio KAMZÍK®.

Dopřejte svým kloubům výživu!

Na českém trhu je vícero produktů s obsahem kolagenu, který má v našem těle klíčovou úlohu: udržuje pojivové tkáně svalů, šlach, kostí i chrupavek dostatečně pevné a odolné zátěži. Ovšem nejvhodnější je vybírat si přípravky s kolagenem, který je v nativní (přírodní) formě a který není tepelně upraven. K jeho hlavním výhodám patří vysoký komfort při užívání (stačí užívat pouze malé dávky ve formě kapslí) a příznivá cena.

mapka_CZ_02Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde tvoří silné vláknité svazky, protože vazy a šlachy musí především vydržet silný tah. Kolagen typu II se vyskytuje v chrupavkách, kde vytváří husté sítě z tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána tlakem ve všech směrech. Vitamin C pak napomáhá správné tvorbě kolagenu v organismu. V přípravku Cemio KAMZÍK® jsou použity kolageny s ochrannou známkou NCI® a NCII®, které zajišťují maximální čistotu a původ látek.

Švýcarská výroba

Získání nativního kolagenu z přírodního zdroje vyžaduje složitý technologický proces a také speciální vysoce šetrnou metodu při jeho zapracování do konečné formy kapslí. Přípravek Cemio KAMZÍK je proto vyráběn v renomované švýcarské farmaceutické továrně, která tuto metodu ovládá na špičkové úrovni.

Cemio KAMZÍK® obsahuje:

  • ·Kolagen NC I® pro vazy, šlachy a kosti 16 mg
  • ·Kolagen NC II® speciálně pro kloubní chrupavky 20 µg
  • ·Vitamin C pro správnou tvorbu kolagenu v organismu 20 mg

Pouze 1 snadno polykatelná kapsle denně!

Balení 60 kapslí – kúra na 2 měsíce. K dostání v lékárnách.

cemio

 

Vyzkoušejte Cemio KAMZÍK® jako již tisíce spokojených uživatelů. V kombinaci s přiměřeným pohybem a zdravým jídelníčkem Vám přinese radost z každého skoku.

Cemio KAMZÍK® zakoupíte ZDE.