Vyzkoušejte populární jídlo Mana! Nově v prodeji i v malém balení

Čeká vás v následujících dnech aktivní dovolená a přijde vám vhod jídlo plné vitamínů, které rychle zasytí a dodá tělu všechny potřebné živiny? Nebo jste zavaleni pracovními povinnostmi a potřebujete v práci sáhnout po rychlém a přitom zdravém a vyváženém jídle? Nebo jen zkrátka nechcete trávit čas přípravou jídla, ale zároveň chcete mít svůj kalorický příjem pod kontrolou? S tím vším vám pomůže nutričně vyvážené jídlo Mana od českého výrobce.

Je čas přestat jíst nezdravé fastfoodové jídlo nebo zbytečně hladovět, když vás zrovna tlačí čas. Vyzkoušejte lahodné a nutričně kompletní jídlo Mana ve formě prášku, který si snadno smícháte s vodou během několika vteřin.

Mana ve formě prášku je navíc na našem eshopu nově dostupná i v jednotlivém balení, ve kterém najdete pět porcí tohoto jídla. Pokud jste dosud váhali s vyzkoušením Many kvůli nutnosti objednat velké balení, tak už nemusíte. Nyní máte ideální příležitost zakoupit pouze malé balení a postupně třeba ochutnat všechny čtyři příchutě, které Mana nabízí. Zjistěte, která je tou vaší nejoblíbenější.

A v jakých příchutích je tohle alternativní české jídlo k dostání? Mana Sunlight se vyznačuje tropickou příchutí, obsahuje sušenou šťávu z ananasů a příjemnou, jemně žlutou barvu mu dodává extrakt z kurkumy. Mana Love obsahuje ručně natrhané, mrazem sušené jahody a maliny, k oku lahodící růžové barvě přispívá extrakt z červené řepy. Mana Dream je zase variantou populárního kakaa. Skvělou chuť i barvu zde obstarává přidané práškové kakao. Velmi oblíbená je také původní neochucená Mana Origin s lahodnou jemnou ovesnou příchutí.

Ať už sáhnete po jakékoliv příchuti, jistí si můžete být jedním: do svého těla dostanete přesně ty živiny, které potřebujete, a naopak nic zbytečného navíc! U všech druhů Many máte zaručen stejný obsah kalorií, takže budete mít váš příjem energie perfektně pod kontrolou. Jednu porci prášku stačí smíchat s 300 ml vody a během několik vteřin máte k dispozici plnohodnotné jídlo, které obsahuje přesně 400 kcal energie, tedy 20 % průměrné denní nutriční potřeby.

Mana je navržena v laboratoři týmem interních vědců, založená na klinických studiích včetně těch od Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Mana je vyrobená pomocí nejmodernějších technologií, je bez přidaných látek a konzervantů, neobsahuje laktózu ani produkty ze zvířat a je proto vhodná i pro vegany.

Jedna porce Many obsahuje neuvěřitelných 20 g bílkovin, 38 vitamínů a minerálů, komplexní sacharidy s celkovým glykemickým indexem GI 29, vlákninu a hodnotné tuky, které rychle zasytí a nastartují organismus.

Tohle jídlo vám může sloužit jako úplná náhrada stravy a můžete jím klidně nahradit všechna svá jídla během dne. Manu také oceníte jako rychlou a zdravou alternativu při nedostatku času na přípravu jídla nebo jako efektivní řešení jídla na cestách.

A náš tajný tip na závěr: Mana Origin se díky své neutrální chuti skvěle hodí také na mixování s jinými potravinami. K práškové Maně do mixéru přidáte jen vodu a pak už je jen na vás, zda máte chuť například na banánový shaker, nebo si uděláte zdravé jídlo se skořicí či třeba ke snídani kávovou Manu.