Zářivý hollywoodský úsměv s White Glo!

1a

Bělení zubů označuje metody, kterými se z estetických důvodů upravují zuby tak, aby jejich barva byla bělejší. Již staří Římané dbali na zabarvení svých zubů. Zuby se dříve snažili brousit například popelem. V dnešní době se používá najemno rozemletý perlit nebo vápenec, který se přidává do bělících zubních past. Tato metoda ovšem zuby nebělí, protože neodbarvuje pigmenty v zubu usazené, ale pouze mechanicky obrušuje zubní usazeniny na povrchu zubu. Dokáže navrátit přirozenou barvu zubu, avšak řada lidí tento efekt nepovažuje za dostatečný.

Proč produkty White Glo ?

Nejnovější a ve světě velmi populární. To jsou špičkové bělící produkty značky White Glo pro bezpečné domácí bělení zubů. Především řada WHITE GLO DIAMONDS, patří svým složením mezi nejlepší v současnosti dostupné bělící produkty na trhu.

K samotnému bělení používá společnost White Glo pouze moderní testované a schválené ingredience, není používán peroxid ani žádné jiné přísady nebo látky, které by mohly poškodit dásně, nebo zubní sklovinu. Špičková kvalita je garantována nejen stomatology, (kteří se podílí na samotném vývoji výrobků White Glo), ale současně každý výrobek je podroben speciálním testům na bezpečnost při jeho používání.

Praktickým testováním výrobků před jejich uvedením na trh, je zajištěno správné složení pro bělící prášek Teeth Whitening, který momentálně udává trend mezi produkty týkající se zářivě bílého úsměvu. Jeho největší zbraní je fakt, že se jedná o zcela přírodní cestu, jak účinně bělit své zuby a ještě pečovat o ústní dutinu.

1

 Vyberte tu nejlepší

 WHITE GLO DIAMONDS LUXURY SERIES BĚLÍCÍ ZUBNÍ SET je pokročilý moderní sedmi denní bělící systém vyvinutý stomatology, obsahující bělící gel a bělící zubní pastu pro bezpečné, účinné a rychlé domácí vybělení zubů.

Speciální Bělící Gel neobsahuje peroxidy a účinně bělí zuby a zubní sklovinu bez jakéhokoliv poškození. Bělící zubní pasta pro každodenní použití zajišťuje udržení si bílých zubů i po vybělení gelem. Gel používejte 7 dní a poté týden vysaďte.

Zubní pastou můžete v bělení zubů a udržení si světlejších odstínů pravidelně pokračovat. Po bělení zubů minimálně 2 až 3 hodiny nekuřte a nepijte čaj nebo kávu. Nevhodné pro děti mladší 12 let a těhotné a kojící ženy.

Bělící pasta WHITE GLO DIAMONDS z bělící sady DIAMONDS byla navíc vyhlášena dle testu 700 zubních past nejlepší zubní bělící pastou na světě.

image001

Ochrana zdraví především

Společnost White Glo dbá na postupný a šetrný „bělící efekt“ při pravidelném používání
a tím je zabráněno poškození dásní, nebo zubní skloviny, které může vzniknout v případě použití nesprávných výrobků obsahující zakázané případně nevhodné a neschválené ingredience. Výrobky WHITE GLO jsou testovány pro EU a garantují vysokou kvalitu, moderní bezpečné testované složení pro zákazníka.

Pravidelné testy v moderních laboratořích výrobků White Glo neustále inovují a zlepšují jejich účinky a složení,  ve spolupráci s předními světovými stomatology a odborníky na bělení zubů.

Více informací o všech produktech White Glo se dozvíte na : www.whiteglo.cz

Tisková zpráva