Zatočte s celulitidou jednou provždy!

1b

Strašák žen jménem celulitida dokáže pěkně potrápit. Boj s ní je běh na dlouhou trať. Nepomohou žádné pilulky, je třeba se s ní vypořádat krok po kroku a hned se nevzdávat. Přinášíme Vám pár rad, jak nad ní zvítězit.

Zdravá životospráva

Zařaďte do svého jídelníčku hodně ovoce a zeleniny, jezte 5 x denně. Možná si říkáte, že to slyšíte stále dokola, ale zdravá životospráva je prostě základ. Bohužel, celulitida se nevyhýbá ani štíhlým ženám, nesouvisí tedy v žádném případě s nadváhou. Vyvážená strava sice není všelék, ale budete se cítit lépe a Vašemu tělu se s neduhy bude lépe bojovat.

Hýbejte se!

Aktivní pohyb je pro prevenci i boj s celulitidou nezbytný.  Při pohybu dojde k prokrvení  organismu a posílení svalové hmoty. Je jedno, zda běháte, plavete, jezdíte na koni nebo třeba jen chodíte na delší procházky.

1a

Pijte dostatek tekutin!

Nejen pro zdravou pokožku je třeba vypít alespoň 2,5 – 3 litry tekutin denně. Ideální je voda, bylinné čaje či ovocné a zeleninové šťávy.

Aktivujte lymfu

Pro úspěšný boj s celulitidou je třeba, aby Váš lymfatický systém šlapal jako hodinky. Dopřejte si tedy lymfatickou masáž. Rozproudí tok lymfy v podkoží a odvede z těla toxické látky.

Rozhýbejte krevní oběh sprchou

Dopřejte si hned po ránu sprchu a rozhýbejte svůj krevní oběh. Pouštějte si střídavě teplou a studenou vodu. Sprchovým gelem si pak kůži od kotníků ke stehnům masírujte ve směru hodinových ručiček. Vyzkoušejte WELEDA březový sprchový peeling.

Já jsem s Březovým peelingem moc spokojená a určitě si pořídím další balení. Na začátku jsem z něj byla trochu rozpačitá, protože mi peelingové částečky přišly dost malé a jemné, takže jsem si říkala, že se nejspíš moc velký efekt nedostaví. Po prvních dvou týdnech jsem si ale všimla, že je kůže výrazně pevnější a po měsíci byla celulitida v problematických partiích téměř nezřetelná. Celkově se jedná o první produkt, který mi pomohl pomerančovou kůži zjemnit, aniž by při pravidelném používání dráždil pokožku. V kombinaci s Březovým olejem je pak efekt ještě viditelnější a kůže zůstává hezky vypnutá a jemná.

1

Obzvlášť jemný Březový peeling vyhlazuje a regeneruje vaši pokožku. Voskové perly z karnaubského a včelího vosku šetrně odstraňují odumřelé buňky, zatímco vitální buňky jsou chráněné. Jemné cukerné tenzidy pokožku čistí, hodnotný meruňkový olej zabraňuje vysoušení kůže během sprchování. Po použití bude vaše pleť hedvábně jemná a hladká na dotek.

Peeling má velice příjemné skupenství, krásně voní a zanechává pokožku jemnou a voňavou. Pokožka po použití je přirozeně zářivá a hladká. Částeček peelingu bylo málo a byly drobné, ale bohatě to stačilo na rozzáření pokožky. Dokážu si představit, že by se dal používat klidně každý den.

Klady a zápory:

  • + příjemná vůně
  • + certifikovaná přírodní kosmetika
  • + peelingové částečky – i přes svou velikost – pokožku rozzáří a vyhladí
  • + přípravek dodrží, co slíbil
  • + pokožka se nevysušuje

Březový peeling je za mě absolutní top. Krásně voní, příjemně se roztírá a pokožka je po jeho použití krásně jemná. Ačkoli jsem očekávala větší částečky, byla jsem příjemně překvapena účinkem. Pleť je po 3 týdnech znatelně jemnější a pevnější. Uvažuji o koupi celého Březového setu.Pokud Vás trápí celulitida, rozhodně doporučuji.

Použití: Peeling naneste pod sprchou a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Důkladně omyjte. Používejte jednou až dvakrát týdně. Při intenzivní kúře proti celulitidě (v kombinaci s Březovým olejem) po dobu 3-4 týdnů používejte i častěji – dle potřeby.