Zdravě opálené tělo je sexy. Jak ho dopřát i své drahé polovičce?

Patří i váš partner mezi muže, kteří v létě zpravidla rezignují na sluneční ochranu, a tak jejich tělo večer přímo hoří nebezpečně rudou barvou? Máme pro vás tip, jak jeho pokožku ochránit před sluncem – snadno, spolehlivě, a dokonce bez aplikace opalovacího krému.

Přiznejme si otevřeně: opalovací krémy mají bohužel jednu nevýhodu – jejich aplikace se musí během dne několikrát opakovat a je potřeba dát si na ní záležet. Stačí totiž nějaké místo na těle opomenout, nanést na pokožku nedostatečnou vrstvu přípravku s ochranným UV faktorem, případně krém, gel či sprej na kůži špatně rozetřít a na spálení kůže je rázem zaděláno. Před škodlivým slunečním zářením ale dnes můžeme chránit svou kůži i jinak. Třeba speciálními kapslemi Heliocare Ultra-D nebo Heliocare Oral. Čím si získají vás i vašeho partnera?

Jednoduchost v užití kapslí

U mužů bude hlavní důvod obliby těchto slunečních kapslí okamžitě jasný – jednoduchost v užití. Co snazšího může být, než denně spolknout jednu až dvě tabletky a tím mít ochranu pokožky, ale například i očí, zajištěnou? Ostatně z toho důvodu se kapsle hravě stanou skvělou volbou také pro sportovce. Udržet pokožku v bezpečí při nadměrné fyzické aktivitě venku na slunci se totiž jinak zdá být téměř nemožné.

Složení bohaté na antioxidanty

Kromě snadnosti v užití ovšem nabízejí tyto tabletky i řadu dalších benefitů vycházejících z jejich unikátního složení. Oba druhy kapslí, Heliocare Ultra-D i Heliocare Oral, například obsahují přírodní technologii Fernblock, která je specifická výtažkem z tropické kapradiny Polypodium leucotomos z oblasti Střední Ameriky, dále extraktem ze zeleného čaje a vysokým obsahem vitaminů E a C.

Inovativní přírodní filtr Fernblock se proto rovná velmi silnému antioxidantu, který pokožku spolehlivě chrání nejen před škodlivým UVA a UVB zářením, ale kromě toho také snižuje riziko hyperpigmentace, podporuje tvorbu kolagenu v kůži, a naopak omezuje produkci škodlivých volných radikálů až o 50 %, čímž výrazně zpomaluje proces stárnutí pokožky. Dámy, tohle jistě oceníte!

Jaké si vybrat a proč

Kapsle Heliocare Ultra-D navíc obsahují značnou dávku vitaminu D ve formě vitaminu D3, který v těle vzniká syntézou vyvolanou vlivem slunce. Kapsle tedy přirozeně podporují správné fungování imunitního systému a lidem trpícím nedostatkem „déčka“ – ať už kvůli tomu, že nechtějí nebo ze zdravotního důvodu ani nesmějí na slunce – lze tedy pro správnou funkci organismu doporučit užívání jedné této kapsle denně dokonce po celý rok.

Oproti tomu jsou kapsle Heliocare Oral vhodné k užívání zejména v průběhu hlavní sluneční sezony. Pro dostatečnou UV ochranu se doporučují dvě kapsle denně, v případně extrémního vystavení těla slunci i tři. A že si chcete v létě dopřát bronzovou pokožku? Nemusíte se bát, kapsle obsahují také beta-karoten, takže se zdravě opáleného těla právě díky kapslím určitě dočkáte.

Ani jeden z druhů kapslí navíc nemusíte zobat s předstihem. Tabletku stačí spolknout ráno před odchodem na pláž, k jezeru či bazénu, anebo třeba na celodenní beachvolejbalový turnaj. A pozor, kromě své a partnerovy pokožky můžete kapslemi chránit také citlivou kůži svých ratolestí. Kapsle jsou totiž vhodné i pro děti od čtyř let. Na dovolené je proto uvítá celá vaše rodina.