Zhubněte až 3x rychleji než jen samotnou dietou

xls (1)

Každá žena chtěla někdy zhubnout. A nejvíce se tyto snahy projevují v po-vánočním období. Je to dáno nejen novoročními předsevzetími, ale také snahou shodit po-vánoční kila.

Přípravky XL-S Medical jsou dobře známé nejen odbornému personálu lékáren, ale také laické veřejnosti. Je známo, že s XL-S Medical můžete zhubnout až 3x více kilogramů než jen samotnou dietou. Tyto klinicky ověřené zdravotnické prostředky vážou až 28 % tuků přijatých z potravy, snižují chuť k jídlu a na sladké a navíc mají pozitivní vliv na celkový metabolismus. Jsou zvláště účinné v kombinaci se zdravou a vyváženou stravou a dostatkem pohybu.

Zajímavým projektem, který prověřil účinky produktů XL-S Medical na hubnutí, byl projekt Testimonial lékárnic 2016, do něhož se zapojilo celkem 120 českých a slovenských žen (farmaceutky a farmaceutické asistentky a laborantky).Každá z těchto žen absolvovala 8-týdenní po-vánoční hubnoucí kúru. Jak se účastnice vyjádřily, jejich cílem byla jednoznačně snaha o snížení hmotnosti, ale také snaha o zlepšení zdraví a konečně i zvědavost a možnost vyzkoušet si produkt na vlastní kůži. Účastnice měly možnost si vybrat ze dvou typů produktů: XL-S Medical Direct (jedinečná forma produktu v sáčcích s práškem, který není nutné bezprostředně zapíjet vodou) a XL-S Medical 180 tbl.

Jak vypadala průměrná účastnice na začátku programu?

Byla ve věku 40 let (rozmezí 22 – 62 let), vážila 78 kg (rozmezí 52 – 120 kg), její obvod pasu byl 90 cm a obvod boků 109 cm. Cílem bylo zhubnout alespoň 5 – 6 kg.

A jak to vypadalo po osmi týdnech hubnutí?

Váhové úbytky byly velmi variabilní a přirozeně závisely i na dodržování životosprávy a pohybového režimu. Poklesu váhy dosáhlo 91 % žen, nejčastěji 4 – 6 kg (nejvyšší váhový úbytek byl 15 kg a zhruba pětina účastnic zhubla více než 7 kg). Velmi pozitivní vliv mělo užívání XL-S Medical i na zmenšení obvodu pasu, které potvrdilo 75 % účastnic. V průměru zhubly 4 – 6 cm, pětina zhubla dokonce více než 7 cm a nejvyšší úbytek v pase činil 13 cm. 80 % žen potvrdilo úbytek v obvodu boků, v průměru o cca 4 cm (maximální úbytek byl 13 cm).

Kromě samotného váhového úbytku byly potvrzeny i další benefity, jako upravení trávení a zažívání, vyšší pocit nasycenosti a zmenšení chuti na sladké. Bonusem byla také dobrá příchuť, která se neomrzela ani po dvou měsících, a příjemná forma užívání.

Jak se vyjádřila lékárnice z Opavy: Mým dlouhodobým cílem bylo shodit asi 7 kg. Za 2 měsíce se mi podařilo ubrat na váze 4 kg, v pase 10 cm a přes boky 5 cm. To vše se povedlo bez hladovění, cvičení a navzdory rodinným oslavám:-), takže stále je na čem pracovat. Děkuju za možnost účastnit se tohoto programu, byla to výzva.“