Zklidněte rozbouřené nervy s potravinovými doplňky Allegra

woman-1006100_1280

Dolehla na vás podzimní melancholie, máte poslední dobou pocit, že se v tom „tak nějak plácáte“, hledáte způsoby, jak vystoupit ze začarovaného kruhu a řešení stále nepřichází? Vaše problémy může vyřešit řada přípravků Allegra. Čistě přírodní doplňky stravy, které vaši mysl přivedou opět k životu.

Když je toho na nás moc

V uspěchané moderní době se často opomíjí, jak důležité je konzumovat kvalitní potraviny s
bohatými výživovými hodnotami, aby byl náš organismus v rovnováze. Někteří z nás však ráno nesnídají, a pokud ano, odbydou se narychlo bílým pečivem. Hlavně abychom byli včas v práci.

Stále myslíme na to, co vše musíme do konce pracovní doby zvládnout a kolik si toho přenášíme z předešlého týdne. Kalendář hraje všemožnými barvami uzávěrek, a abychom vše stihli, bereme si práci domů. Večer jsme ale už rádi, že je den konečně za námi a na práci nechceme ani pomyslet, v noci naopak nemůžeme spát. V podobně hektickém duchu se nesou pracovní dny některých z nás.

Allegra DRINK – elixír na duši

Dobrou zprávou je, že existuje možnost, jak pomoci své psychice. Nápoj Allegra DRINK obsahuje látky důležité pro její správné fungování. Díky němu si tak můžete psychické zdraví posílit. Obsahuje patentované složení obsahující aminokyselinu tryptofan, ze které vzniká hormon štěstí, v kombinaci s unikátním bílkovinným hydrolyzátem, glukózou, vitamínem B6 a hořčíkem.

Tato kombinace se vyznačuje jedinečným klinickým parametrem TRP/LNAA, který udává rychlost a intenzitu syntézy serotoninu v mozku. V allegrře DRINK je tento poměr 30-50x vyšší než v běžně přijímaných potravinách. Nápoj se užívá každý večer po dobu minimálně 3 měsíců.

Hledám levnější řešení

Pro řadu z nás nejsou doplňky stravy levnou záležitostí, nicméně existuje varianta, která nezatíží vaši peněženku. Nemáte-li problém s polykáním tablet, pak je pro vás vhodný přípravek Allegra COMFORT s tryptofanem a vitamínem B6. Užívá se dlouhodobě, 1–2 tablety ráno a večer a tato pohodlná varianta je vhodná i pro vegetariány. V tomto případě je však nutné velice přesně dodržet režim podávání.

a

Potřebuji rychlou pomoc

Máte-li psychické problémy, je potřeba zvýšit hladinu L-tryptofanu v těle. Vhodnými potravinami jsou tučná a červená masa či mléčné výrobky nebo čokoláda. Pokud ale zmíněné u vás selhalo a neúčinné byly i přípravky s L-tryptofanem, nezoufejte. Vyzkoušejte Allegra 5-HTP.

Jedna tableta každý večer vrátí vašemu tělu opět psychickou pohodu a klid na duši. Obsahuje extrakt ze semen rostliny griffonia simplicifolia, která působí účinněji a rychleji, než tryptofan a také vitamín B6. Po ukončení kúry následně pokračujte v užívání Allegra DRINKu.

Nic mi nepomáhá, vše možné selhalo

Psychické onemocnění je nemoc jako každá jiná. Vyžaduje řádnou a dlouhotrvající léčbu, která nemusí být vždy jednoduchá, a také zodpovědnost a vytrvalost. Pokud zrovna vás trápí špatné nálady dlouhodobě, sáhněte po tabletách Allegra STRONG.

Díky extraktu z třezalky, tryptofanu a vitamínu B6 představuje nejsilnější a nejúčinnější přípravek. Na druhou stranu má také nežádoucí účinky a nesmí se kombinovat s antidepresivy. Více informací naleznete v příbalovém letáku.

Nevíte si rady, který z přípravků je vhodný právě pro vás? Navštivte odborný web
www.jaknadepku.cz a zjistěte více.