Zkušenosti s produktem Super PRSA + štíhlá linie

V těchto teplých letních dnech jsme se i my byli zchladit na Českých koupalištích. Produkt Super Prsa + štíhlá linie se stal za poslední rok poměrně známým a oblíbeným, proto jsme se rozhodli udělat malou anketu se ženami či dívkami, které tento produkt vyzkoušeli.

Beautiful young woman after shower isolated on white background

Beautiful young woman after shower isolated on white background

Eva T., Litoměřice

Jak jsem začala užívat Super Prsa + štíhlá linie, přišly okamžité účinky, i když ne přímo udávané výrobcem. Přestaly mi potíže s trávením a napravila se mi menstruace (pravidelný cyklus). Mám dvě děti a po kojení nebyly moje prsa tak pevné, jak bych chtěla. V začátcích užívání Super Prsa + štíhlá linie, asi třetí týden jsem začala pociťovat zvláštní tlak v prsou, později jsem měla prsa i viditelně pevnější. Jsem velmi spokojená s tímto doplňkem stravy a mohu je jen doporučit. Už i kamarádky se mě na to ptaly a dohodly se, že si nejdříve otestují Super Prsa + štíhlá linie na mně. Nyní po mých pozitivních zkušenostech si je už některé i objednaly a jsou také spokojené.

Martina K., Praha

S výživovým doplňkem Super Prsa jsem spokojená, prsa se mi hlavně zpevnila. Po užití 90- kusového balení se mi upravila menstruace z velmi nepravidelné na pravidelnou, menstruaci mám konečně bezbolestnou a bez křečí. Po dobrání většího, 180 kusového balení šla moje váha dolů o cca 4 kg.

Kateřina H., Brno

Super prsa krém je skvělý a to v tom, že mi dopomohl mít hezčí a pevnější prsa. Cítila jsem to po měsíci pravidelného krémování a byla jsem mile překvapená, že to funguje. Moje prsa konečně zaplnily podprsenku. Tento produkt bych doporučila ženám, které nejsou spokojeny se svými prsy, já jsem byla jedna z nich. Ale už nejsem, protože používám super prsa krém. Navíc je moje pokožka dekoltu krásně hydratovaná a pružná.

Denisa Š., Ostrava

Užívala jsem nejprve jen tablety Super prsa + štíhlá linie a po 2 týdnech jsem pocítila zduření prsních žláz. Hned jsem je začala kombinovat se Super Prsa krémem a tak se mi pokožka na prsou a dekoltu nejen napnula, ale i zjemnila a byla i viditelně mladší. Samozřejmě, že změna se nedostavila hned, ale po delším a pravidelném užívání (cca po dvou měsících). Pozitivně mi také ovlivnila menstruační cyklus, dokonce se mi zmírnily i bolesti během menstruace. Pravidelné užívání tablet mi vždy dělalo problémy, ale kvůli účinkům tohoto doplňku stravy se mi to oplatí.

Zuzana O., Kutná Hora

Doplněk stravy Super Prsa + štíhlá linie jsem začala užívat kvůli úpravě cyklu … nakolik mi to chodí nepravidelně … tedy tak jednou – dvakrát ročně, nechtěla jsem zatěžovat tělo hormonálními pilulkami, protože jsem po nich velmi přibrala a tak jsem zkusila Super prsa + štíhlá linie. Po dvou měsících užívání jsem měla takový cyklus, jako kdybych měla opět 15 let. Pak po dalším měsíci mi přišel přesně jako hodinky, přestože jsem si myslela, že přijde opět později (pro mě je hlavní, aby vůbec přišel). Na prsou jsem nepozorovala žádné velké změny, respektive na mém místě naštěstí žádné změny. Mám však hezčí pleť, jak zmínily mnohé ženy. Podařilo se mi zhubnout, ale začala jsem také cvičit a omezovat stravu. Když jsem je loni začala užívat, tak mi z nich bylo těžko od žaludku, ale zjistila jsem, že je nemohu užívat nalačno, takže teď je to už pohoda.

Zkuste doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie i vy a objednejte si jej na www.superprsa.cz!