Znáte krémy Eveline?

Značka Eveline uvedla na trh v minulosti obrovské množství produktů pečující kosmetiky. Z její široké nabídky si vybere opravdu každý. Mezi zákazníky je velmi oblíbená řada Facemed a řady určené pro vyzrálou pleť a pomáhající v boji proti vráskám.

Určitě je na místě vypíchnout luxusní řadu Gold lift Expert s částicemi 24-karátového zlata, oblíbenou řadu Laser nebo řadu Royal Caviar s černým kaviárem. Všechny tyto řady a produkty byly vyvinuty pro výživu, zpevnění pokožky a aby zabránily předčasným projevům stárnutí, které se často vlivem genetiky, životosprávy a stresu na naší pleti objevují.

Ve jménu boje proti vráskám byly nedávno uvedeny na trh další dvě řady – Exclusive Snake a Royal Snail. Jestli vás názvy překvapily, nebo snad vyděsily, určitě k tomu není důvod. Jde o opravdu exkluzivní ingredience, které mají rozhodně v kosmetice své čestné místo.

Royal Snail je řada obsahující hlemýždí sliz, který je velmi oblíbenou ingrediencí používanou převážně v korejské kosmetice. O korejských ženách se říká, že jsou posedlé péčí o pleť a tráví jejím opečováváním dvakrát více času, než Američanky či Evropanky. Šnečí sliz obsahuje hned několik pro pleť blahodárných složek.

Obsahuje Alantoin, který regeneruje kožní tkáň a vyhlazuje podrážděnou pokožku. Dále kolagen a elastin, což jsou proteiny, které jsou hlavními složkami pojivové tkáně lidské kůže.

Také obsahuje Kyselinu glykolovou – exfoliant, který odstraňuje odumřelé buňky a kyselinu hyaluronovou, což je hydratační a regenerační látka. Filtrát hlemýždího sekretu společně s PEP-7REPAIR, nejnovější generací haptapeptidu, zajišťuje intenzivní zvýšení pevnosti a elasticity pokožky.

V této řadě najdete celkem čtyři zároveň denní a noční krémy, určené pro různé věkové kategorie (30+, 40+, 50+ a 60+), dále masku, oční krém, krém na ruce a jako třešničku na dortu matující BB cream, který kromě funkcí krému také sjednotí vaši pleť a poskytne vám lehké krytí, které je na léto úplně ideální.

Pleťové krémy jsou velmi příjemné, lehoučké a mají pouze jemnou parfemaci. Je to úplně ideální péče, hlavně teď na léto, kdy chcete pleť pořádně hydratovat, ale nechcete ji zatěžovat těžkými krémy. Krém na ruce je stejný, bleskově se vsakuje, je lehký, a přitom krásně vyživuje.

Hlavní složkou řady Exclusive snake je syntetický peptid SYN-AKE, který imituje toxin nalezený v jedu zmije. Hadí jed, samozřejmě v malé dávce, působí na pokožku jako slabé anestetikum. Uvolňuje obličejové svaly a tím předchází vzniku vrásek.

Obsahuje z 90% vodu a přibližně z 10% enzymy, proteiny, aminokyseliny a peptidy. Hadí jed se používal jako léčivo a zkrášlující přípravek už ve středověku. Řada obsahuje pleťové krémy, opět rozdělené podle věku (40+, 50+, 60+) a zpevňující a vyhlazující oční krém. Tyto krémy jsou texturou o něco hutnější, ale stále velmi lehké a příjemné. Krásně vyživují pokožku a nezatěžují ji ani v horkých letních měsících.

Jak šnečí, tak hadí řada jsou velmi unikátní a rozhodně stojí za vyzkoušení.