Zoubky jako ze škatulky

herbadent kids

Hledáte zubní pastu pro své děti, která bude nejen spolehlivě pečovat o zdraví jejich zoubků a dásní, ale bude jim také chutnat? Pak vyzkoušejte Herbadent KIDS. Tuhle pastu od Zoubkové víly si vaše děti prostě zamilují!

Pečujte o dětské zoubky s českou značkou Herbadent KIDS

Zubní pasta Herbadent KIDS má příjemnou bylinkovou chuť, neobsahuje žádná chemická barviva, pěnidla, cukr ani lepek. V péči o dětské zoubky a dásně využívá sílu klinicky ověřeného extraktu ze 7 léčivých bylin: heřmánku, šalvěje, mochny, hřebíčku, řepíku, fenyklu a ženšenu.

Péče od Zoubkové víly

Navíc Herbadent KIDS obsahuje pro děti předškolního věku nezbytných 450 ppm fluoridu, což je optimální dávka doporučovaná stomatology právě pro tuto věkovou kategorii.

Vaše děti si zamilují příjemnou, nasládlou chuť nové zubní pasty, která lehce připomíná chuť u dětí tak oblíbených vánočních perníčků.  Díky velmi jemným abrazivním složkám navíc účinně a šetrně čistí mléčné zoubky a chrání je tak před zubním kazem. Zároveň díky komplexu bylinných aktivních látek chrání dětské dásně a sliznice dutiny ústní a udržuje je v perfektním stavu.

Česká zubní pasta Herbadent KIDS se navíc prodává v balení s kartáčkem zdarma, který je speciálně upravený pro čištění dětských zoubků. Čištěním zubů pak vaše nejmenší provede Zoubková víla, jež je maskotem nové zubní pasty Herbadent.

Více informací najdete na herbadent.cz