Zubní kartáčky SENCOR aneb Úsměv je šperk

1

Zuby jsou sice samozřejmostí, ale co když bolí? Co když jsou nemocné? Zuby jsou naším pokladem! Úsměv je šperk. Proto o něj musíme dbát.

Zuby je nutné si denně čistit

Říká se, že ideální je tří-minutové čištění.  Dentisté doporučují chodit minimálně jednou za rok na zubní hygienu, kde odborník pomocí různých nástrojů odstraní zubní kámen a další nečistoty z celých zubů i v místech standardně špatně nebo vůbec dostupných. Poradí, jaké techniky čištění máte pro svůj typ zubů použít, ale i doporučí tvary kartáčků a složení past či gelů.

Pro co nejkvalitnější vyčištění, je dobré dle dentistů používat zubní nit, mezizubní kartáčky a kvalitní zubní kartáčky. Kartáček by neměl být příliš tvrdý, aby neodíral sklovinu a nedřel dásně. Čisti by se mělo po každém jídle.

Proto, aby čištění bylo kvalitní a možná i zábavné přichází na trh značka SENCOR a její 3 řady sonických zubních kartáčků.

sencor_soc_kartacek

Kartáček SOC 110 je prvním z dané řady, který lze nastavit až na 10 režimů rychlosti a tvrdosti. Nejvyšší rychlost je až 41 000 stěrů za minutu. Díky technologii Quadpeacer dokáže kartáček rozdělit čištění na 4 bloky. Je balený v pouzdru vhodném i k cestování. V základním balení zakoupíte 1 tělo kartáčku s ergonomicky tvarovanou rukojetí, 2 základní hlavy kartáčku, dobíjecí stanici a přenosné pouzdro. K dostání je ve 3 barvách za 999 Kč.

Druhým kartáčkem v řadě je SOC 220.  Tento dentální pomocník může být ještě rychlejší, a to až 45 000 stěrů za minutu, a to však stále kvalitně a šetrně k zubům i dásním. Na těle kartáčku lze nastavit jeden z 5 programů, které budou nejlepší pro naše zuby a požadavky na čištění. Opět je balen v cestovním pouzdru, které je zároveň dobíjecí stanicí. K dostání je opět ve 3 barvách za cenu 1399 Kč.

Třetím pomocníkem pro skvělý chrup a úsměv je SOC 3, který nabízí 5 čistících a regeneračních programů stěrů, dokáže stírat rychlostí až 48 000 stěrů za minutu. Pro svou čistotu a naprostou zdravotní nezávadnost je vybaven funkcí sterilizátoru, která probíhá v dobíjecím pouzdru. Je tichý, ergonomicky tvarovaný a k dostání je ve 2 barevných provedeních. Dostupný je za cenu 1999 Kč.